Ladybugfit Pilates & Reformer & Functional Studio
Hakkımızda

Ladybugfit Pilates & Reformer & Functional Studio

Ladybugfit Pilates & Reformer & Functional Studio

2017 yılında Ataşehir'de kurduğumuz studyomuz 70m2 büyüklüğünde olup, 2 adet reformer, 1 adet cadillac, 1 adet chair barrel ve fonksiyonel çalışabileceğimiz ekipmanlarımız ile müşterilerimizin hizmetine açılmıştır.

Eğitmenlerimiz kendi alanında üst düzeyde bilgi birikimine ve uluslararası sertifikalara sahiptir. Bilgilerini etkin biçimde aktarma ve motivasyonu arttırma becerilerini kullanarak en doğru çalışmanın yapılmasını sağlarlar.

Her yaştan ve her fitness seviyesinden kişilere, kişilerin ihtiyaç ve isteklerine göre program belirlenir. Sağlıklı kişilerde genel fitness seviyesinin yükseltilmesi, kilo verme, kilo alma, kuvvet ve esneklik kazanma, sakatlanma riskini azaltma, günlük yaşam faaliyetlerinin daha kolay yapılması, enerji seviyesini yükseltme, iyi görünen sağlıklı fit bir vücuda sahip olmaları adına çalışmalar gerçekleştirmektedirler.

Vizyonumuz sizin ihtiyaçlarınıza yönelik çalışma programlarını en güvenli ve en doğru şekilde sizlere sunarak; beden, zihin ve ruh birlikteliği içinde hedeflerinize ulaşmanızı sağlamaktır.

Daha detaylı bilgi için sitemizi dolaşabilir, ya da bizi arayabilirsiniz.

Meltem Memduha Poyraz

Meltem Memduha Poyraz

1980 yılında İstanbul'da doğdu. Anadolu Üniversitesi Spor Yöneticiliğinden mezun oldu. 2010 yılında Anadolu Sağlık Merkezi Ataşehirde staj yaptı.

2011-2013 yılları arasında Rush Fitness'da pilates mat grup ve reformer özel ders eğitmeni olarak,2014-2016 yılları arasında Akasya Jatomi Fitness Center'da Spinning, pilates mat ve reformer eğitmeni olarak, Spora Kozyatağı, Hilton Kozyatağı Fitness Center'larında yarı zamanlı özel eğitmen olarak ve son olarak da Shaba Fitness Club'de grup ders ve kişiye özel eğitmen olarak görev aldı.

Türkiye Vücut Geliştirme Federasyonu 2.kademe Antrenörlük Sertikası, Türkiye Cimnastik Federasyonu 1.Kademe Pilates Eğitmenlik Sertifikası, IPF Uluslararası Pilates Federasyonu Mat Pilates Eğitmenlik, IPF Uluslararası Pilates Federasyonu Reformer Eğitmenlik, Pilates with Gerda Mat Pilates & Reformer Workshop, IPF Uluslararası Pilates Federasyonu Postür Analizi Workshop, Fitness Türk Hamile Pilatesi Eğitmenlik Sertifikası, ICG Indoor Cycling Sertifika Programı, Fitness Türk Cyling Sertifika Programı, ACE, EHFA, EREPS onaylı personal Training Eğitimi, Kollektif Yoga bünyesinde, Yoga Alliance Onaylı 200 saatlik vinyasa flow eğitimi almıştır.

Evren Erdemir Güzelsu

Evren Erdemir Güzelsu

1978 yılında İstanbul'da dogdu. Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, Plastik Arts bölümünden mezun oldu. Bir süre çeşitli özel okullarda resim eğitmeni ve kulüp öğretmeni olarak çalıştı.

Genç yaşından itibaren sağlıklı yaşama olan düşkünlüğü ve spora olan tutkusu nedeni ile Türkiye'nin ilk özel Fitness Akademisi olan Blue Vision Fitness Akademy'den Milli Eğitim Bakanlığı onaylı American Council on Exercise (ACE, European Health and Fitness Association (EHFA) ve European Registered of Exercise Professional (EREPS) onaylı Personal Trainer (Kişiye özel Antrenörlük) eğitmenlik sertifalarını başarı ile tamamlamıştır.

Her bir belge eğitmenin sahip olduğu mesleki yeterlilik alanında standartlara uygun olduğunu gösteren niteliktedir.

Fitkon Pilates & Training kurucusu ve antrenman bilimi uzmanı olan, master eğitmen eğitimcisi Dr.Nahit Baylan'dan reformer level 1-2 ve hamile mat pilatesi eğitimi almıştır.

Kollektif Yoga bünyesinde Yoga Alliance onaylı 400 saatlik vinyasa ve yin yoga eğitimi almıştır.